Je houdt er van of niet, maar ik hoor overduidelijk bij de eerste groep: truffels. Deze week was de kick-off van het witte truffel seizoen met voor het tweede jaar op rij een exclusief truffelmenu. Bedacht door executive chef van 5&33, Nadia Frisina (een dame, leuk!) en ik heb alles mogen proeven. Je moet ten slotte een goed beeld krijgen van het menu, niet waar?
Het vijf-gangen witte truffel menu bestaat uit:
- Bruschetta met zwarte truffels en anchovisboter
- Langzaam gekookte eieren met witte truffel uit Umbria
- Risotto met truffel & prosecco
- Runderfilet, wilde paddenstoelen & zwarte wintertruffel
- Chocolade mousse, olijfolie kaviaar en zwarte truffel
5-Gangen truffel menu
Het menu nuttig je voor € 65,- per persoon exclusief drankjes. Insider tip: alles smaakt erg goed met bubbels! Helaas duurt het truffelseizoen niet eeuwig dus voor kerst reserveren is een must, anders moet je weer een jaar wachten. Zonde!
Zit je lekker te genieten van de truffels? Deel je bord op social media met hashtag #trufflekickoff en check in bij @5and33. Taggen jullie ons ook even? Dan genieten wij op social gewoon nóg een keer mee van het lekkere truffel menu. Deze foto’s schoot Rik Groenland tijdens de lancering van het menu voor Your Ambassadrice.
- Weekendtips 31 januari t/m 2 februari 2025: luxuriating - 30/01/2025
- Ode aan oma - 30/12/2024
- De leukste conscious Christmas gifts - 17/12/2024