amsterdam design

The Social Room

23/07/2012
aan het werk in the social room

Connect & inspire

Dit is het eerste report wat ik schrijf vanaf een heus eigen bureau in een echt grote mensen kantoor. Na een weekend flink kwaad maken, is het zo goed als af. Op een lampje hier en daar na, maar er kan gewerkt, ‘ge-connect’ en geïnspireerd worden. Het is even wennen aan de omgevingsgeluiden, de ruimte, het licht en vooral het idee dat ik hier kan zitten wanneer ik wil. Geen openingstijden waaraan ik me moet houden, maar een werkplek waar ik ook tijdens een nachtelijke inspiratiesessie terecht kan. Niet een kantoor-kantoor, maar plek voor anderen om te komen werken, mits je ons kan connecten en inspireren.

Met gepaste trots presenteer ik…

The Social Room. Via Instagram, Twitter en Facebook heb je al wat kleine stukjes kunnen zien, maar nu is het echt ingericht, functioneel en presenteer-klaar. Met gepaste trots neem ik je graag mee op een rondleiding door The Social Room:

Ik ben benieuwd wat je er van vindt!

Flashbacks

Tijdens het inrichten kwam mijn ‘vroegere’ hobby, bezig zijn met interieur, weer flink naar boven. Met vriendinnetje Martine, projectinrichtster, maakte ik al mooie plannen. en op Pinterest werk ik nu aan een heuse wishlist. Variërend van functioneel (een nieuwe intercom), naar gewoon mooi (Muuto houten lamp). Ik ben erg blij met mijn nieuwe werkplek en hoewel ik het eerst best eng vond, geeft het nu een bepaalde rust. Vrijdag bestaat Blanco Tekst 3 jaar, ik zie me nog zitten bij de KVK. Toen had ik niet durven dromen van een eigen kantoor, nu is het waarheid. Daar ga ik tijdens mijn persreis naar Praag zeker op toosten. Om daarna de hele zomer vanuit een nieuwe plek aan de slag te gaan, er flink tegen aan!

PS Tijdens het opknappen miste ik mijn opa erg, hij heeft mijn appartement in Amsterdam helaas nooit gezien en vond mijn vorige huis altijd ‘knieftig’ (knus/gezellig). Hij had dit vast ook geweldig gevonden.

[google-maps width=500 height=375]

Sabine de Witte
Laatste berichten van Sabine de Witte (alles zien)
  • Natasja
    23/07/2012 at 16:00

    Well done, gefeliciteerd met je eigen stek en het 3 jarig jubileum van Blanco Tekst!

  • Birgit
    23/07/2012 at 16:05

    Ziet er heel mooi uit, veel succes op jullie nieuwe plekje!

  • Fili
    23/07/2012 at 16:10

    Gefeliciteerd met de nieuwe ruimte! Ziet er tof uit 🙂

  • Querine
    23/07/2012 at 16:17

    Wauw! ziet er echt fantastisch uit. gefeliciteerd! Ik hoop dat er veel moois vandaan mag komen! veel succes.

  • Narhalie -worldly treasury-
    23/07/2012 at 16:34

    Gefeliciteerd! Hele mooie plek geworden. Ik heb mijn kantoortje (gewoon thuis) ook helemaal naar wens ingericht. Werkt lekker inspirerend 😉

  • Martijn
    23/07/2012 at 16:50

    Congrats! Snel ga ik eens met het fietsie voorbij en kom ik het nieuwe ‘stekkie’ eens bekijken!

  • Danielle
    23/07/2012 at 17:27

    Het ziet er echt geweldig uit! Enne je opa heeft vast wel even stiekem meegekeken 😉

  • Wanda
    23/07/2012 at 17:40

    Wat een prachtige plek om te werken, jullie hebben er echt iets moois van gemaakt, gefeliciteerd en veel werkplezier daar!

  • Roy
    23/07/2012 at 18:28

    Van Harte, wie weet kom ik wel een keer aanwaaien voor een goede koffie mits jullie in Nederland zijn natuurlijk 😉

  • Jo
    23/07/2012 at 20:20

    Gefeliciteerd! Ziet er waanzinnig goed uit, wens jullie allemaal veel werkgenot daar (moet lukken, toch?). ‘k Zie in je TripIt dat je over niet al te lang hier in Londen bent, als je zin het om af te spreken voor een koffie ofzo hoor ik ‘t wel, lijkt me gezellig!

  • Sabine de Witte
    24/07/2012 at 19:40

    Bedankt allemaal voor de leuke reacties! Het is een hele fijne plek geworden, aanwaaien mag altijd!

  • Sanne
    28/07/2012 at 17:57

    Gefeliciteerd, het ziet er mooi uit 🙂